Dioptrické okuliare

Prečo slnečné okuliare z Optiky ERIMA ?

Meranie zraku

Trendy aj nadčasové

Výber našich okuliarových rámov je skutočne široký, takže si v ňom príde na svoje nenáročný zákazník, ale aj záujemca o niečo výnimočné a individuálne. Sledovaním aktuálnych trendov v móde a návštevami rôznych výstav sa snažíme držať krok s ponukou módnych rámov vo svete.

Meranie zraku

Refrakcia

Jedným z troch faktorov pre správne dioptrické okuliare je správna a presná refrakcia, teda presné zistenie, aké dioptrie zákazník potrebuje. Aj v tomto smere sa snažíme o čo najkvalitnejšie služby, preto pre presné zistenie korekcie používame najmodernejší systém zisťovania a merania korekcie – PasKal 3D. Ide o zážitkové meranie zraku v 3D technológii s viac ako 80 testami pre skutočne ostré videnie.

Ako to prebieha?
Centrácia

Centrácia dioptrických okuliarov

Ďalším dôležitým krokom pre presnú korekčnú pomôcku je správna centrácia okuliarov. Nesprávne vycentrované okuliare aj napriek presnej korekcii spôsobujú nositeľovi najrôznejšie problémy spojené so stabilitou, závraťou, neostrým a skresleným videním a iné diskomfortné situácie. V našej optike sa snažíme, aby nastal dokonalý súlad medzi okuliarovým rámom, tvárou nositeľa a okuliarovými šošovkami, čiže aby boli okuliare urobené pre zákazníka presne na mieru.

Vediať viac
Optika ERIMA

Zväčšovaním našej ponuky, rozširovaním našich služieb a zvyšovaním našej odbornosti sa snažíme v najväčšej možnej miere uspokojiť Vaše potreby v rámci starostlivosti o zrak, lebo našou vizitkou je Vaša maximálna spokojnosť.

Kde nás najdete
Swarovski SILHOUETTE Fendi Jimmy Choo Marc Jacobs Pepe Jeans Tom Tailor Adidas Oliviero Contini La Matta Coco Song Eyewear Ana Hickman Eyewear Horsefeather Eyewear Marc O'Polo TITANFLEX Etnia Barcelona Rodenstock Porsche Design Flair Cubista by Prague Eyewear Kaos
Optika ERIMA Internet Explorer Preloader