Novinky & Články

Najlepšie multifokálne okuliare práve u nás

napísal
2 Oct 2019

SPRÁVNA VOĽBA, KTORÁ SPLNÍ VŠETKY VAŠE POŽIADAVKY NA VIDENIE

Sme certifikovaní špecialisti na multifokálne okuliare Rodenstock. Ku každému pristupujeme individuálne,

pretože aj každé oko je jedinečné. U nás získate najostrejšie videnie, široké zorné pole a optimálnu stabilitu obrazu.

Nové multifokálne okuliare Rodenstock splnia všetky Vaše požiadavky na videnie.

 

Dobrá správa pre nositeľov okuliarov

V priebehu posledných rokov sa zásadne zmenili podmienky a technologické možnosti pre nositeľov okuliarov. Rozvíja sa priestorové vybavenie pre meranie zraku, ktoré je stále presnejšie a umožňuje detailné zhodnotenie všetkých faktorov, ktoré majú vplyv na výslednú kvalitu videnia.

Meranie zraku dnes môže prebehnúť až v 1500 bodoch namiesto jedného a posadenie okuliarov a ich „vycentrovanie“ na oči zákazníka je možné vďaka súčasným technológiám veľmi precízne pomocou 3D kamier.

Za posledných pár rokov sa tiež rozšírila možnosť individuálnej úpravy okuliarových šošoviek podľa želania a potrieb videnia koncového zákazníka.

Zvoliť si môžeme okuliare na šoférovanie, ktoré majú funkciu zvýraznenia detailov aj za horších svetelných podmienok, alebo si môžeme zabezpečiť okuliare s ochranným filtrom pre každodennú prácu na počítači.

Samostatnou kapitolou sú tiež multifokálne okuliare, kde je celý rad faktorov, ktoré majú vplyv na výslednú spokojnosť užívateľa. Multifokálne okuliare sú ideálnym riešením, ktoré poslúžia každému, kto potrebuje okuliare na čítanie aj do diaľky, prípadne na čítanie a na počítač. Kombinácii je viacero a odborná očná optika dokáže potreby zákazníka optimálne spracovať.

 

 

 

 

Optika ERIMA Internet Explorer Preloader